Czitowanie

Czity do różnych Gier sieciowych


#1 2009-06-28 20:19:07

admin

Administrator

Zarejestrowany: 2009-06-26
Posty: 38
Punktów :   

Zasady umieszczania aplikacji na moderatorów działu

Witam,

Jeśli chcesz być moderatorem danego działu i uważasz, że masz do tego predyspozycje, to jest miejsce gdzie możesz złożyć aplikację.

Aby aplikacja została rozpatrzona należy utworzyć nowy temat i umieścić go w następującym szablonie:

Temat : [Aplikacja][Dział] - TwojNick

W treści aplikacji należy napisać parę słów o sobie i dlaczego to właśnie Ty masz zostać moderatorem danego działu.
Oprócz tego wypełnij odpowiedzi na następujące pytania :

Poziom angielskiego -
Doświadczenie w moderowaniu ( nazwa forum ) -
Ilość czasu, który zamierzasz poświęcić mpc ( dziennie ) -



W odpowiedzi topiku userzy mogą udzielać komentarze , pozytywne, negatywne, neutralne na temat danego użytkownika.

Wszelkie tematy niezgodne z powyższym szablonem będą usuwane, a użytkownicy banowani


TAK TEMAT POWINIEN BYĆ NAPISANY NAPRZYKŁAD!!!!

Witam chciałbym zostać moderatorem działu metin2
gram w metina Dość długo bo od samego początku.

Powód: Inni moderatoży tego forum nie używają prawidłowo swojejfunkcji np. Nic nie robią na temat smapu z oszustami itp.

Doświadczenie w moderowaniu forami: Tak byłem założycielem kilku for. Niestety żadna z tych stron już nie istnieje gdyż nie widziałem dalszego sensu i nie czułem potrzeby prowadzić ich

Poziom angielskiego - w szkole mam 4+ a to dla tego że nie chce mi się za bardzo uczyć Spokojnie mógłbym mieć 5 "ale po co"
poziom polskiego tak samo jak wyżej

Czasu mógłbym poświęcać do 1.5 h dziennie nie licząc weekendów bo w weekendy jestem do dyspozycji do 7h.

Dla czego ja??:

1.Na początku tak jak mniejszość byłem noobem na tym forum ale zmieniłem się zauważyłem że "Jakiś użytkownik"! ma w większości przypadków rację denerwują mnie dzieci które piszą bezsensowne posty typu "daj pasy dostaniesz 50kk"

2.Jako PIERWSZY dałem działającego Yang Buga niestety dzieci poleciały do GM'a i po tygodniu szaleństwa wszyscy dostali bany (potem odbanowali i znów zbanowali ale to już inna bajka...)


Pozdrawiam!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.smoczaoaza.pun.pl www.mroczni-herosi.pun.pl www.nsaiirok11-13.pun.pl www.lubelscypartyzanciasg.pun.pl www.hiphopfans.pun.pl